E-mail adrese

Ustanove
Hrvatski savez gluhih i nagluhih
Adrija Halec, predsjednik: hrv.savez-gluhih@zg.tel.hr

Hrvatska udruga za pomoć gluhoslijepim osobama "Dodir"
Sanja Tarczay, predsjednica: dodir@ffdi.hr

Edukacijsko rehabilitacijski fakultet
doc.dr.sc. Sandra Bradarić-Jončić, Pročelnica odsjeka za oštećenja sluha, nositeljica kolegija "Oštećenja sluha" na studijskom smjeru Logopedija: sandra@antun.erf.hr

doc. dr.sc. LJubica Pribanić, nositeljica kolegija "Neverbalna komunnikacija" na studijskom smjeru Logopedija: ljubica@antun.erf.hr

Gluhe i gluhoslijepe osobe:
Dušan Došenović, dusan.dosenovic@zg.tel.hr
Davor Erceg: d_erceg@eudoramail.com
Ante Katalinić, dipl. oecc.: AKatal@dzs.hr
Denisa Krbec: denisa.krbec@efpu.hr
Ladjarević Dean: dean.ladarevic@zg.hinet.hr
Damir Lončarić: d_loncar@yahoo.com
Zlatko Orzt, mr. sc.: etkorz@neptun.design.etk.ericsson.se
Sanja Pavlović: hugolina_hr@yahoo.com
Iva Plejić: iplejic@zg.tel.hr
Vanda Šagovac: sagovac@yahoo.com
Vanja Tarczay, designer: vanja.tarczay@zg.tel.hr
Angel Naumovski, prof. tjelesnog odgoja: angel.naumovski@zg.t-com.hr
Andrija Žic, dipl. pravnik: azic@public.srce.hr

Tumači, profesori, prijatelji:
Tereza Szavai, prof.: szavai@yahoo.com
Vesna Ivasović, mr.sc., psiholog: vesna.ivasovic@zg.tel.hr
Jerko Ban, webmaster i tumač za gluhe: ban@ffdi.hr

Dodaj novu adresu

Natrag

Vrh stranice